Oczyszczanie wodorowe sprzęt

Oczyszczanie wodorowe jest nowością w gabinetach kosmetycznych, jest to wieloetapowe oczyszczanie wszystkich warstw skóry. Oczyszczanie wodorowe polega na oczyszczaniu twarzy przy pomocy aktywnych cząsteczek wodoru z zaskórników, martwego i złuszczającego się naskórka a efektem zabiegi jest zahamowanie procesów starzenia się skóry, oraz zdrowszy wygląd, a efekty po zabiegu są widocznie od razu. Dzięki bezigłowej technologii zabieg jest bezbolesny a do tego super skuteczny. W trakcie jednego zabiegu mamy od czterech d sześciu mniejszych zabiegów wykonywanych w trakcie jednej sesji.

Oczyszczanie wodorowe na czym polega?

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem ,który należy wykonać w gabinecie kosmetycznym przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zabieg powinien również być wykonany przez wykwalifikowany personel medyczny. Sam zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru, których głównym zadaniem jest oczyścić skórę z toksyn i zanieczyszczeń.

Wprowadzenie wodoru pod skórę odbywa się przy pomocy strużki wody pod większym ciśnieniem. Ze względu, że cząsteczki wodoru są mikroskopijne docierają do najgłębszych warstw skóry. Gdy dotrą do odpowiedniego miejsca zaczynają swoją pracę i niwelują zarówno wolne rodniki, jak i zapobiegają powstawaniu efektu starzenia się skóry. Wszystko to dzięki impulsom elektrycznym, których zadaniem jest utworzenie kanałów w skórze, dzięki czemu wodór wnika w głąb skóry i przyczynia się do lepszych efektów przeprowadzonego zabiegu.

Cały zabieg to cztery etapy, pierwszy polega na oczyszczeniu skóry, drugi na wprowadzeniu wodoru w głąb skóry, trzeci polega na podaniu kwasu hialuronowego, a czwarty polega na masażu skóry twarzy. Oczyszczanie wodorowe jest alternatywą do mezoterapii, ponieważ nie wykorzystuje żadnych igieł, więc spokojnie mogą się mu poddać nawet osoby panicznie bojące się igieł. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, bez względu na wiek.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabiegowi powinien poddać się każdy kto ma problemy ze skórą, takie jak:

– matowa i sucha skóra,

– przetłuszczająca się cera,

– trądzik,

– znamiona i przebarwienia skórne,

– zmarszczki,

– zatkane pory,

– duża ilość wolnych rodników w skórze,

– skóra naczynkowa,

– obrzęki i przebarwienia wokół oczu,

– odżywienie skóry,

– odmłodzenie skóry,

– wygładzenie i napięcie skóry,

– skóra atopowa,

– pomoc w złagodzeniu stanów zapalnych skóry.

Jakie są przeciwskazania?

Do głównych przeciwwskazań należą:

– ciążą,

– karmienie piersią,

– choroby skóry,

– choroby bakteryjne i wirusowe,

– nowotwory,

– cukrzyca,

– przerwanie ciągłości skóry,

– wszczepiony rozrusznik serca,

– używanie aparatu słuchowego,

– zaburzenia neurologiczne,

– nadwrażliwość na prąd elektryczny,

Sprzęt używany do zabiegu

W celu przeprowadzenia zabiegu należy umówić się na wizytę do gabinetu kosmetycznego lub medycyny estetycznej. W gabinetach kosmetycznych najpopularniejszymi sprzętami używanymi do oczyszczania wodorowego są:

– AquaSure H2 – urządzenie wykorzystywane do kompleksowej rewitalizacji skóry twarzy, oraz zahamowaniu procesów się jej starzenia,

– POLDERMA HYDROGEN- jest to urządzenie wielofunkcyjne, którego zastosowanie łączy się z sześcioma etapami mającymi na celu dogłębne oczyszczenie skóry oraz jej odmłodzenie,

– urządzenie H2Sens, jest to nowinka na rynku technologicznym z wykorzystaniem wodoru, służy do oczyszczenia skóry oraz do zastosowania kompleksowej terapii wodorowej.

HydroREGEN, jest to urządzenie łączące w sobie dobroczynne działanie wodorowego oczyszczania skóry z hydradermabrazją,

Hydrogen Jet, urządzenie do oczyszczania wodorowego oraz do hydrodrmabrazji skóry, oczyszcza i odżywia skórę twarzy.

Więcej tutaj: http://polskakosmetologia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here