Pokonaj rozstępy razem z Bloomea!

0
2126

Rozstępy to jeden z najczęściej występujących defektów skóry. Podłużne, białe pręgi pojawiają się zazwyczaj na skórze piersi, brzucha, ud oraz pośladków. Zmagają się z nimi nie tylko kobiety, z problemem tym coraz częściej walczą także mężczyźni. Rozstępy są kompleksem, który negatywnie wpływa na naszą pewność siebie oraz samopoczucie. Choć na rynku dostępnych jest wiele różnych specyfików o działaniu niwelującym rozstępy to ich stosowanie nie zawsze kończy się powodzeniem. Zatem jak skutecznie walczyć z rozstępami?

Skąd się biorą rozstępy? Poznaj prosty sposób na ich trwałe usunięcie!

Widoczne na skórze rozstępy są wynikiem nagłego i przyspieszonego rozciągania skóry, co spowodowane jest przyrostem tkanki tłuszczowej, zaburzeniami hormonalnymi itp. W początkowej fazie rozwoju rozstępy są różowego koloru, dopiero wraz z upływem czasu zmieniają swoją barwę na białą, co z kolei utrudnia ich szybkie i bezproblemowe usunięcie. Z nowo powstałymi rozstępami można walczyć domowymi sposobami, poprzez zastosowanie profesjonalnych preparatów kosmetycznych bogatych w składniki aktywne. Chcąc pozbyć się białych rozstępów należy udać się do gabinetu kosmetycznego. Jednym z dostępnych zabiegów, cieszących się coraz większą popularnością jest Bloomea.  Jak przebiega zabieg?

Bloomea – przebieg zabiegu, efekty…

Bloomea jest zabiegiem dobrze znanym i cenionym za granicą, w polskich salonach urody pojawił się stosunkowo niedawno. Bloomea to zabieg, do którego wykonania niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnego urządzenia pracującego w trzech trybach. Więcej informacji związanych ze specyfikacją działania oraz zastosowaniem tego urządzenia dostępnych jest na stronie https://bloomeapolska.pl/.
Niezależnie od umiejscowienia, indywidualnych cech oraz ilości widocznych rozstępów specjaliści zalecają wykonanie od 8 do 12 zabiegów z użyciem urządzenia Bloomea. Główną zaletą zabiegów jest ich bezinwazyjny charakter oraz wysoka skuteczność – pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zakończeniu zabiegu. Poprawa nawilżenia, wygładzenie, ujędrnienie oraz zmniejszenie widoczności rozstępów – właśnie takich efektów spodziewać mogą się kobiety korzystające z zabiegu Bloomea.
Choć zabieg jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego zdrowia to niestety nie wszyscy chętni mogą z niego skorzystać. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu Bloomea są choroby nowotworowe i okres chemioterapii, obecność niepokojących znamion na skórze, nadżerek oraz naczyniaków, stany zapalne skóry, urazy mechaniczne skóry, trądzik, zakażenia skóry wywołane przez drobnoustroje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here