Pigmenty i akcesoria do makijażu permanentnego

Szukasz wysokiej jakości barwników i sprzętu do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego? Pragniesz zapewnić klientkom zachwycające efekty, bezpieczeństwo i pełen komfort? Niezbędne do tego produktu znajdziesz na stronie Hanami Pigments – wprowadzenie na rynek krajowy i zagraniczny pigmenty oraz sprzęt do makijażu permanentnego, spełniające najwyższe na świecie normy jakościowe i prawne. Dołącz do wielu zadowolonych specjalistów z branży – zapraszamy!

Innowacyjne i w pełni bezpieczne dla organizmu barwniki do PMU

W skład linii produktów Hanami Pigments wchodzą najwyższej jakości tusze do makijażu permanentnego, w których zostały zastosowane innowacyjne technologie. Skład naszych barwników został stworzony przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie klientów. Są one całkowicie biokompatybilne z ludzkim organizmem i nie są postrzegany przez ludzki organizm jako ciało obce. Pozwala to na szybsze gojenie się raz po zabiegu, przez co barwnik lepiej utrwala się pod skórą, zapewniając lepsze efekty wizualne.  

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane, przez co gwarantują piękny i trwały efekt, zapewniając dużą głębię i nasycenie barw.

Nasza szeroka oferta zawiera barwniki specjalnie przystosowane do różnego rodzaju zabiegów i składa się z pigmentów do permanentnego makijażu brwi, ust, powiek, skóry głowy, do microbladingu oraz do medycznej pigmentacji. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami na https://hanamipigments.eu/.

Profesjonalne urządzenia PMU

Nowoczesny sprzęt do makijażu permanentnego od Hanami przeznaczony do użytku w profesjonalnych salonach kosmetycznych cechuje się wspaniałą funkcjonalnością i jakością wykonania. Został stworzony biorąc pod uwagę specyfikę pracy linergisty. Dzięki temu zapewnia pełen komfort i wygodę podczas wykonywania zabiegów makijażu permanentnego. 

Maszynka do makijażu permanentnego zawiera wiele usprawnień takich jak cichy tryb pracy, czytelny, dotykowy wyświetlacz (z możliwością odtwarzania multimediów), i stabilna i niegrzejąca się rączka. Niezwykle wygodna okaże się możliwość pracy na wbudowanym akumulatorze, bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej, a całkowitą precyzję zapewni możliwość ręcznego ustawienia trybu prędkości pracy igły.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania wspaniałego makijażu permanentnego – zapraszamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here