Nieodpowiednia dieta coraz więcej ludzi pcha do chorobliwej otyłości. Kiedy nadchodzi ten czas i zaczynamy chudnąć zauważamy pierwsze widoczne zmiany, a jest nią zwisająca skóra. Wygląda to naprawdę mało estetycznie dlatego też jedyną opcją na jej pozbycie się jest plastyka ramion. Oczywiście nie tylko otyłość kieruje nas w stronę tej operacji.

Z dnia na dzień, z roku na rok się starzejemy, a naturalnym procesem jest fakt, że nasza skóra pozbawiona jest jędrności. Dzięki plastyce ramion jesteśmy w stanie często pozbyć się nadmiaru zbędnej tkanki tłuszczowej, dodatkowo nasza skóra jest napinana dzięki temu efekt końcowy jest naprawdę zdumiewający. Dlatego też jak zostało już wspomniane każda osoba, która boryka się ze zwisającą, mało elastyczną skórą w okolicach ramion może przejść taką operację. Dla niektórych osób jest to jednak ostateczność.

Nie chcemy poddawać się od razu plastyce ramion i najpierw próbujemy zdziałać coś na siłowni. Bywa i tak, że owe ćwiczenia nie są w stanie nam pomóc. Jedynie zabieg może odmienić nasze życie. Efekt jest dla pacjentów zadowalający. Należy jednak pamiętać, aby nie wracać do dawnych nawyków żywieniowych, by nie nabrać znów zbędnych kilogramów. Wtedy plastyka ramion będzie na nic. Sam zabieg nie należy do najdłuższych – trwa średnio dwie godziny, a pacjent jest często pod znieczuleniem ogólnym. Są również przypadki, kiedy to wystarcza znieczulenie miejscowe. Po plastyce ramion warto totalnie zrezygnować z pracy. Warto wypoczywać w domu, gdyż nie możemy przez najbliższe dni nic dźwigać.

Tak naprawdę w pełni sił możemy być dopiero po ok. 3 miesiącach. Na dłużej zostaną nam jednak blizny, które mimo wszystko będą widoczne. Co do kosztów zabiegów to nie należy on do najtańszych. Ceny w różnych klikach mogą się różnić, ale musimy być przygotowani na ok. 7 tysięcy złotych. Dlatego warto wybierać sprawdzonych lekarzy, którzy doprowadzą nas od początku do końca. Dużo zależy od nas samych, ponieważ operacja ta niesie za sobą także ryzyko pojawienia się powikłań. Stąd warto słuchać cały czas zaleceń lekarza i się do nich stosować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here