Coraz więcej par boryka się z problemem niepłodności. Przyczyn tego zjawiska jest wiele, ale jedną z nich jest między innymi słaba jakość nasienia. Na szczęście medycyna zna skuteczne sposoby wspomagania rozrodu. Kiedy plemników w nasieniu jest za mało, ich budowa jest nieprawidłowa pomocna w tej sytuacji okazuje się inseminacja Katowice to miasto, w którym funkcjonuje nasza klinika leczenia niepłodności. Rokrocznie przybywa w niej pacjentów, którzy nie mogą doczekać się potomka. Skutecznie pomagamy im osiągnąć ten cel różnymi metodami, między innymi wykonując zabiegi inseminacji. Zatem co to jest inseminacja i kto może skorzystać z tej metody leczenia niepłodności?

Skuteczne sposoby wspomagania rozrodu

Inseminacja to niezbyt skomplikowana technicznie metoda leczenia niepłodności. Jest to jeden z podstawowych zabiegów wspomagających rozród. Metodę tę stosuje się w wielu przypadkach, szczególnie wtedy, kiedy męskie nasienie jest niedostatecznej jakości, ale także w przypadku znacznych problemów z zajściem w ciążę wynikających ze strony kobiety. Wskazaniem do inseminacji jest więc endometrioza, jak również nieprawidłowości w budowie narządu rodnego kobiety, ale także czynnik szyjkowy czy inne, niewyjaśnione przyczyny uniemożliwiające skuteczne zapłodnienie. We wszystkich tych przypadkach wspomaga się rozród przy pomocy inseminacji Katowice to miasto, w którym wiele par nie może doczekać się potomstwa. Koszty inseminacji nie są wygórowane, dlatego decydują się na tego rodzaju zabieg.

Co to jest inseminacja i w jakim celu się ją stosuje

Inseminacja to jedna z metod leczenia niepłodności. Polega ona na pobraniu nasienia, wyselekcjonowaniu z niego najlepszej jakości plemników i wprowadzeniu ich za pomocą cienkiego cewnika do wnętrza macicy. Zabieg ten jest bezbolesny, nie wymaga hospitalizacji, a kobieta która została mu poddana, po jego zakończeniu może powrócić do normalnej aktywności. Ta metoda leczenia niepłodności jest niezwykle popularna i dość powszechnie stosowana, tym bardziej, że koszty inseminacji nie są zbyt wysokie i na zabieg tego rodzaju może sobie pozwolić praktycznie każdy.

Prosta metoda leczenia niepłodności

Nie ma prostszej metody wspomaganego rozrodu, niż inseminacja Katowice w szczególności przodują w tego rodzaju zabiegach. Skuteczność tej metody leczenia waha się od 5 do 25 procent. Wiele par poddających się inseminacji już po pierwszym zabiegu osiąga upragniony cel, czyli ciążę. Dzięki niewielkiej pomocy specjalistów od rozrodu ich marzenia o posiadaniu dziecka się spełniają.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here