Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe do paznokci stały się hitem wśród kobiet lubiących malować paznokcie. Mają tak wiele zalet, że u niektórych osób całkowicie zastąpiły zwykłe lakiery. Ich rosnąca popularność sprawiła, że kosmetyki te występują w coraz większej liczbie kolorów, a ich cena jest coraz przystępniejsza. Także lakiery hybrydowe MylaQ to szeroki wybór barw i atrakcyjna cena. Wybrane kolory można nabyć w sklepie online.

Sposób nakładania lakieru hybrydowego

Wykonanie manicure hybrydowego nie jest trudne, można go zrobić nawet samej w domu, ale wymaga nieco wprawy i cierpliwości. Warto poświęcić nieco czasu, by tygodniami cieszyć się nienagannie ozdobionymi paznokciami. Do manicure hybrydowego potrzebny jest zestaw akcesoriów – lampa UV lub LED, pilniki do paznokci, odtłuszczacz oraz aceton, baza, wybrany kolor oraz top, a także oliwka, aby troskliwie zadbać o skórki. Przydadzą się także waciki bezpyłowe, patyczki drewniane oraz dodatkowe przyrządy, jeśli manicure ma być bardziej fantazyjny. Najpierw należy przypiłować paznokcie do pożądanego kształtu oraz zmatowić płytkę pilnikiem, by lakier dłużej się utrzymał. Kolejny krok to odtłuszczenie paznokci cleanerem. Tak przygotowane paznokcie pokrywa się warstwą bazy i utwardza pod lampą. Czas utwardzania zależy od mocy lampy, zazwyczaj od 30 do 60 sekund. Teraz już można nałożyć kolorowy lakier hybrydowy MylaQ, czasami potrzebne są dwie warstwy, by dokładnie pokryć paznokieć. Każdą warstwę należy utwardzić. Na koniec zabezpiecza się manicure topem, który również utwardza się światłem LED. I gotowe! W trosce o skórki wokół paznokci można je odżywić oliwką do paznokci i skórek, aby nie były przesuszone.

Zalety lakieru hybrydowego

Najbardziej podkreślaną zaletą lakierów hybrydowych jest ich duża trwałość. Dobrze nałożony kosmetyk nie odpryskuje ani nie ściera się przez kilka tygodni. Zazwyczaj konieczność zrobienia nowego manicure’u następuje po 3–4 tygodniach, gdy widać odrastający paznokieć. Lakiery hybrydowe MylaQ są twardsze niż te zwykłe, więc zabezpieczają płytkę paznokcia przed pęknięciem lub złamaniem. Dzięki temu jest możliwe posiadanie własnych, długich paznokci. Lakiery hybrydowe MylaQ dają możliwość stworzenia najróżniejszych efektów na paznokciach. Można np. zdecydować się na wykończenie błyszczące lub matowe albo łączyć ze sobą te efekty. Szeroki wybór kolorów pozwala na wykonanie wielu zdobień, od klasycznego, jednokolorowego manicure po taki, w którym mieszają się dwa kolory lub więcej. Dzięki lakierom hybrydowym można łączyć kolory bez obaw, że wymieszają się w nieestetyczny sposób. Lakiery te dzięki wysokiej trwałości są bardzo wydajne, raz kupiony kolor wystarczy na długi czas. Warto szukać takich marek, które oferują bogatą paletę barw, tak jak jest w przypadku lakierów hybrydowych MylaQ.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here