Microringi – szybki sposób na zagęszczanie włosów

0
1543

Na rynku dostępnych jest wiele produktów pozwalających na wizualne zagęszczenie włosów. Na pierwszy plan wychodzą bez wątpienia pięknie prezentujące się po połączeniu z fryzurą wyhodowaną samodzielnie pasemka naturalne lub powstające z włókien syntetycznych. Jedynym problemem jest określenie, w jaki sposób przyczepić je do włosów, aby nie obciążać ich nadmiernie i nie uszkadzać, jednocześnie mając pewność, że wyglądają one ponadprzeciętnie niezależnie od warunków atmosferycznych czy oświetlenia.

Z pomocą przychodzą salony fryzjerskie i zakłady medycyny estetycznej, które zagęszczanie włosów wprowadziły do swojej oferty niewielkie cylindryczne elementy mocujące z wyściółką sylikonową – w branży są one określane mianem microringów. Z uwagi na swój skład oraz budowę mogą one być stosowane u niemalże wszystkich klientów, niezależnie od tego czy ich włosy są zniszczone, były niedawno poddawane farbowaniu, czy też mają tendencję do nadmiernej łamliwości.

Pomimo faktu, że dostępne są dwa warianty nadmienionych łączników, a więc te wyposażone w powłokę sylikonową oraz te z niewielkim gwintem, to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w   zagęszczaniu włosów o wiele chętniej sięgają po pierwsze z rozwiązań, jako że wykończenie takie chroni włosy przed uszkodzeniem, a także ułatwia usunięcie danego pasemka w sytuacji, gdy się ono nadmiernie przesunie lub zmierzwi się wyglądając nienaturalnie i psując prezencję całej fryzury. Aplikacja pasemek wyposażonych w microringi należy do przedsięwzięć niezwykle prostych oraz niezbyt czasochłonnych, a co za tym idzie – niedrogich. Za usługę zagęszczania włosów zapłacimy z całą pewnością znacznie mniej niż w sytuacji, gdybyśmy zapragnęli zwiększyć objętość swoich włosów korzystając z metody kanapkowej lub metody keratynowej.

Przed rozpoczęciem zabiegu upewnijmy się, że zarówno pasma włosów jak i same łączniki wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz dostarczane są przez renomowane firmy – unikniemy dzięki temu sytuacji, gdy zaraz po założeniu komponenty zestawu zagęszczającego  włosy trzeba będzie wymieniać lub modyfikować.

Więcej informacji na: http://zageszczaniewlosow.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here