Czy dieta może być straszna? Czy jeśli osiągniemy zamierzony cel i nie obierzemy nowego, to wrócimy do starej wagi? Z pewnością każdy z nas zadaje sobie te dwa podstawowe pytania, na początku swojej przygody z takimi pomysłami jak odchudzanie, w końcu nie ma nic dziwnego w tym, że każdy z nas chce wyglądać lepiej, czuć się lepiej i robić lepsze wrażenie na wszystkich innych dookoła.

Pomóc nam mogą w tym również ćwiczenia, które jednak będą nie tylko wymagać od nas większej intensywności ruchowej, lub nawet poświęcenia tej godziny dziennie, ale dzięki nim będziemy mogli pozwolić sobie na większą ilość kalorii w diecie, która przestanie być tak straszna. Do wszystkiego musimy dołożyć jeszcze między innymi witaminy, które będą dodawać nam więcej energii i poprawiać regenerację naszego organizmu, a obecnie niestety większość ludzi ma z tym ogromne problemy.

Oczywiście większość z nas również pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że takie działania mogą być dla nas niesamowicie męczące pod kątem psychicznym, więc warto pomyśleć co zrobić, żeby móc odpocząć chociaż przez chwilę od diety i kompletnej zmiany nawyków żywieniowych. Otóż każdy specjalista nam powie, że jeśli będziemy raz na jakiś czas jeść jakiś niewielki baton, który oczywiście wliczymy w swoją dietę, nic się nie stanie, jednak nie róbmy tego codziennie, ponieważ są to cukry proste.

Jeden dzień w tygodniu również możemy poświęcić na tak zwany cheat day, lub dla osób posiadających większe samozaparcie, może być do jeden posiłek, który również możemy wliczyć, aczkolwiek nie musimy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here