Jak zlikwidować nadmierną potliwość stóp w gabinecie podologicznym

Nadmierne pocenie się stóp jest jednym z Twoich największych problemów? Od dawna z nim walczysz, ale nie widać efektów? Nie jesteś sam! Gdy masz już dość tego wstydliwego problemu, to powinieneś, jak najszybciej udać się do podologa, który stanie się Twoim największym wsparciem w tej walce. Udowodnimy Ci, że leczenie naprawdę może być skuteczne!

Jakie przyczyny pocenia się stóp może wskazać Ci podolog?

Przyczyny nadmiernego pocenia stóp, które może podać Ci podolog w Zielonej Górze to:

  • nieprawidłowa dieta,
  • warunki klimatyczne,
  • używki,
  • problemy psychiczne,
  • wahania hormonalne,
  • pewne choroby.

Dlaczego się pocimy?

Sam mechanizm pocenia się stóp umożliwia utrzymanie równowagi cieplnej Twojego organizmu. Pocenie się jest naturalne. Dzięki temu ciało się nie przegrzewa. Zdrowy organizm człowieka wydziela każdego dnia od pół litra do litra potu. Produkują go rozsiane na skórze gruczoły potowe. Na stopach jest ich prawie sześć razy więcej niż w innych częściach ciała. Pot jest złożony prawie w całości z wody. Natomiast pozostałe substancje, to na przykład: mocznik, kwas mlekowy, lipidy, węglowodany oraz sole mineralne. Problem zaczyna się w momencie, gdy w wyniku działania różnych czynników proces pocenia się zostaje zaburzony.

Jak radzić sobie z problemem nadmiernej potliwości stóp?

Jeżeli chcesz szybko wyleczyć tę dolegliwość, to musisz najpierw znacząco zmienić swoje codzienne nawyki. Najważniejsze jest zachowanie właściwej higieny. Należy często myć stopy, najlepiej w letniej wodzie i delikatnych środkach. Zawsze, gdy wyjdziesz spod prysznica, to starannie wytrzyj stopy, również przestrzenie między palcami. Gdy domowe sposoby nie pomagają na leczenie nadpotliwości stóp w Zielonej Górze znajdziesz profesjonalnych podologów, którzy zastosują skuteczne leczenie.

Pozostałe zabiegi

Ten gabinet oferuje również inne usługi, jeżeli chodzi o zdrowie stóp, na przykład: pedicure medyczny, leczenie stopy cukrzycowej, usuwanie odcisków, modzeli, brodawek. W dodatku jest to miejsce na bardzo wysokim poziomie, w którym podczas zabiegu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here