Który sklep z perukami wybrać?

0
1225

Osoby zmagające się z intensywnym wypadaniem włosów stają przed nie lada wyzwaniem. Wybór peruki, która skutecznie może zamaskować ubytki i przywrócić wiarę w swoje oblicze to ważna inwestycja. Dlaczego? Zastępcza fryzura może stać się bowiem integralną częścią wizerunku danej osoby. A o tym, że wizerunek jest istotny, nie trzeba nikogo przekonywać. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – mówi stare porzekadło, które nie traci na aktualności w XXI wieku. Współczesność kładzie duży nacisk na wygląd. Bombardowani lawiną bodźców, pozostawiamy w pamięci tylko te obrazy, które wyróżniły się na tle pozostałych. Spotykając nowo poznaną osobę – czy to w kontaktach zawodowych czy prywatnych – często zdajemy się na pierwsze wrażenie, nie zadając sobie trudu lepszego poznania interlokutora. Wszystko to sprawia, że wizerunek jest bardzo ważną częścią naszej osobowości i elementem, w który warto inwestować. Nic dziwnego, że osoby zmagające się z wypadającymi pasmami „stają na głowie”, by ukryć ubytki i zasłonić plamy oraz przerzedzenia. Ich cel może spełnić dobrze dobrana peruka. Gdzie zatem należy jej szukać?

Rekomendowany sklep z perukami

Dobry sklep z perukami charakteryzuje się dwoma atrybutami. Pierwszym z nich jest bogaty wybór produktów, drugim zaufana i doświadczona kadra. Oba te warunki spełnia sieć sklepów Rokoko, których salony sprzedaży znajdują się w największych miastach w Polsce. Co ważne dla osób mieszkających z dala od głównych ośrodków miejskich, Rokoko prowadzi również internetowy sklep z perukami. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zamówić swoją perukę, dopinkę, turban lub system uzupełnień z dostawą, bez wychodzenia z domu. Zakupy online mają także ten atut, że w razie złego dopasowania peruki, możesz zwrócić przedmiot lub wymienić go na inny model. Kupując perukę przez internet możesz liczyć na zdalną pomoc doradców Rokoko, którzy wprowadzą Cię w tajniki doboru peruk i przybliżą zasady pielęgnacji zastępczej fryzury. W przypadku doboru peruki pomoc konsultanta może okazać się nieocenionym wsparciem. Poszczególne modele mają bowiem różne właściwości użytkowe, dlatego estetyka nie powinna być jedynym kryterium doboru peruki.

Jaką perukę wybrać?

Odwiedzając sklep z perukami mamy zwykle do wyboru dwie opcje: peruki syntetyczne i peruki naturalne. Co warto o nich wiedzieć? Pierwsze z nich są zbudowane z włosów wyrabianych z syntetycznych materiałów. Są z reguły mniej trwałe, niż peruki naturalne i dają mniejsze pole manewru jeśli chodzi o sposoby uczesania i modelowania. Ich atutem jest za to niższa cena. Peruki naturalne z kolei cechuje wygląd zbliżony do oryginalnej fryzury. Dzięki delikatnej bazie (np. zrobionej z mikroskóry), peruka idealnie przylega do głowy, daje nieskrępowany komfort użytkowania i naturalnie odbija światło. Zaletą peruki naturalnej jest także trwałość oraz możliwość modelowania pasm w dowolny sposób. Podczas wybierania peruki należy brać pod uwagę nie tylko jej cenę, budulec i wygląd, ale także cechy fizjonomiczne oraz cechy charaktery właściciela oraz sposób użytkowania i wymagania pielęgnacyjne produktu. Sklep z perukami Rokoko oferuje szeroki wybór produktów znanych marek perukarskich, wśród których brylują: Raquel Welch, Perucci, Follea, Pure Europe, NJ Creation, HairMania, Hair Society oraz Hair Power.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here