Lifting twarzy - najlepszy sposób na walkę z czasem

Nieoceniony sposób na długotrwałe przywrócenie młodzieńczego wyglądu

Lifting twarzy jest skomplikowanym zabiegiem wykonywanym w klinikach medycyny estetycznej. Przed jego wykonaniem pacjent powinien odbyć konsultację, wyjaśniającą dokładny przebieg, zalecenia i przeciwwskazania. Z wiekiem skóra traci sprężystość. W trakcie zabiegu lekarz wykonuje nacięcia skóry w niewidocznych miejscach – w okolicy małżowiny usznej czy obszarów, które będzie można później zakryć włosami. Nacina powięzi, podciąga mięśnie, pozbywa się nadmiaru skóry co ma zapewnić naturalny, młodzieńczy wygląd, redukcję zmarszczek. Ogromnym atutem tego zabiegu jest brak utraty czynności mimicznej twarzy. Lifting twarzy, jako, że należy do skomplikowanych, inwazyjnych zabiegów, wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, wymaga więc jednodniowego pobytu w klinice.

Decydując się na zabieg warto zarezerwować sobie czas na odpoczynek 

Mimo tego, że zabieg trwa 3/4 godziny, a pobyty w klinice to kwestia jednego dnia, pozabiegowa opuchlizna i szwy mogą wywoływać pewien dyskomfort w codziennych czynnościach. Powinniśmy wtedy ograniczyć podnoszenie ciężkich rzeczy oraz wszelką nadmierną aktywność fizyczną aby nie doprowadzić do powstawania krwiaków. Do pełnej rekonwalescencji potrzebne są około 3 tygodnie, podczas których należy unikać wystawiania ran na mocne słońce, należy zadbać o dietę i dużą ilość snu sprzyjającą gojeniu się ran. Warto więc rozważyć wykonanie liftingu twarzy podczas urlopu.

Rewelacyjny rezultat fizyczny, jak i psychiczny

Do korzyści płynących z wykonania liftingu twarzy można zaliczyć, oprócz tych oczywistych, w postaci spektakularnej zmiany wyglądu fizycznego, zmianę psychiczną.

To jak wyglądamy w ogromnym stopniu przekłada się na nasze poczucie wartości. A stąd już proste powiązanie – wzrost poczucia pewności siebie przełoży się na gotowość do podejmowania wyzwań, zarówno zawodowych jak i rodzinnych. Tracąc zmarszczki zyskujemy więcej chęci do życia, jesteśmy odbierani jako osoby optymistyczne, pogodne, otwarte i przebojowe.

Decyzja o zabiegu

Rozważając wykonanie tak inwazyjnego zabiegu powinniśmy przemyśleć wszystkie za i przeciw. Należy wziąć pod uwagę opinie na temat lekarza, profesjonalizm, budowanie poczucia bezpieczeństwa, umiejętność wyjaśnienia wszystkich dręczących nas kwestii. Istotną sprawą jest nasze zaufanie do wybranego lekarza i kliniki, w której decydujemy się wykonać lifting. Musimy być gotowi na wszystkie około zabiegowe dolegliwości, mając jednak przed oczami długotrwały efekt wnoszący wiele korzyści w nasze życie.

Po więcej informacji zapraszamy na elite.waw.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here