krótka męska fryzura
fot. pexels.com

Panowie, którzy stawiają na wygodę, nierzadko decydują się na krótkie fryzury. Takie uczesanie wcale nie musi być niemodne! W dobie zróżnicowanych trendów fryzjerskich krótkie fryzury znów podbijają świat. A dodatkowo prezentują się równie estetycznie i elegancko, jak zadbane fryzury z kunsztownym zaczesaniem.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/meskie-fryzury-krotkie/

Jaką krótką fryzurę wybrać?

Wszystko zależy od kształtu twarzy, głowy oraz urody. Nie każdemu mężczyźnie będzie ładnie w ostrzyżonych na 3 mm włosach. Niemniej jednak, nie oznacza to, że trzeba rezygnować z krótkiej fryzury.

Chcąc dobrać odpowiednią krótką fryzurę męską zachęcamy do przejrzenia katalogów, które są dostępne w Internecie, a następnie udanie się do salony fryzjerskiego, po profesjonalną poradę i strzyżenie. Efekt będzie wówczas nie tylko zadowalający, ale również właściciel krótkiej fryzury będzie się w niej dobrze czuł.

Pomysły na krótkie strzyżenie

Jeśli nie chcecie całkowicie rezygnować z włosów na swojej głowie, a co za tym idzie, zgolić się na krótkiego jeżyka lub zupełnie na zero, możecie zdecydować się na podgolenie boków oraz tyłu głowy. Taka fryzura jest ostatnio hitem wśród większości mężczyzn, a i paniom wpada w oko.

Jeśli, z kolei, chcecie wprowadzić odrobinę szaleństwa w swojej fryzurze, możecie zdecydować się na krótkiego irokeza, którego nie trzeba układać każdego dnia. Na taką fryzurę bardzo często decydują się sławni piłkarze. Dodatkowo, takiego irokeza można również koloryzować, w zależności od okoliczności, jednorazowymi farbami do włosów.

Pielęgnacja krótkich włosów

Krótka fryzura nie oznacza, że nie trzeba o nią dbać. Właściwa pielęgnacja włosów, nawet krótkich, przekłada się na ich zdrowy wygląd oraz dobre samopoczucie właściciela fryzury. Stosujmy odpowiednie do naszego typu włosów preparaty, takie jak szampony i odżywki, a także dbajmy o skórę głowy, która jest bardziej wyeksponowana i narażana na działanie promieni słonecznych.

Przeczytaj też: http://www.kobiecymokiem.pl/sekrety-damskiej-garderoby/

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here