Które perfumy wybrać? Ten problem ma bardzo wiele różnych kobiet. W końcu kiedy wchodzimy do sklepu czy drogerii owiewa nas od razu cała gama zapachów, które nas zaskakują i w efekcie zupełnie nie wiemy, co będzie dla nas najlepsze.

Jak wybierać zapachy?

Zacznijmy od tego – jak w ogóle kupić perfumy? Otóż możliwości jest naprawdę wiele, a internetowe poradniki radzą.różne rzeczy. Powinnyśmy wybrać tylko kilka rodzajów, spryskać nimi cieniutki paseczek… jednak jak w ogóle wybrać te kilka gatunków perfum?

Perfumy a osobowość

Otóż warto przed zakupem perfum poczytać ich opisy – jaki jest skład, do jakich osób pasują. Wbrew pozorom bowiem charakterystyka perfum nam bardzo dużo pomoże. Warto zauważyć, że poszczególne rodzaje perfum skorelowane są bardzo z naszą osobowością.

1) perfuny orientalne

Do jakich kobiet pasują takie perfumy? Przede wszystkim do kobiet silnych, odważnych, pełnych pasji, emocji i zmysłowości. Pamiętajmy, że perfumy orientalne zazwyczaj są nieco cięższe – nie przesadźmy zatem z nimi.

2) perfumy kwiatowe

Ten rodzaj perfum pasuje do kobiet delikatnych, romantycznych, ubierających się szykownie i elegancko, ale bez mocnych akcentów. Tu uważajmy na nadmiernie słodkie zapachy.

3) perfumy klasyczne

To standardowe zapachy dla kobiet świadomych swojej wartości, pewnych siebie, wiedzących, co jest ich celem. Takie perfumy świetnie pasują do pań ubierających często klasyczną czerń.

4) perfumy cytrusowe

To zapachy idealne dla kobiet lubiących aktywny sposób spędzania czasu, Świeże, lekkie pełne energii i wyraziste doskonale sprawdzają się każdego dnia. Unikajmy jednakże zbyt sztucznych zapachów, które przywodzą na myśl środki dezynfekcyjne.

5) perfumy drzewne

To swoiste połączenie perfum orientalnych i klasycznych. Nie są tak eleganckie jak klasyczne i jednocześnie są znacznie lżejsze niż orientalne. To rozwiązanie najlepsze dla kobiet lubiących przygodę, optymistek entuzjastycznie pochodzących do życia, pań chadzających pewnie własnymi ścieżkami, odważnych i kreatywnych.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here